Bányarengés egy orosz szénbányában

Kilencvenen rekedtek a föld alatt

Krónika
  • 2016.02.25. - 14:24

Bányarengés történt csütörtökön az észak-oroszországi Komi Köztársaságban lévő Vorkuta egyik szénbányájában, 90 bányász rekedt a mélyben - közölte a helyi katasztrófavédelem.

Folyik az emberek mentése - derült ki a tájékoztatásból. Áldozatokról egyelőre nem érkezett jelentés.

Reklám