A halálos áldozatokon túl ketten megsérültek egy bányarobbanásban péntekre virradóra Észak-Morvaországban - közölte Marek Síbrt, az Ostravsko-Karvinské doly (OKD) bányavállalat szóvivője.

Három halottja van a balesetnek
A halálos áldozatokon túl ketten megsérültek egy bányarobbanásban péntekre virradóra Észak-Morvaországban - közölte Marek Síbrt, az Ostravsko-Karvinské doly (OKD) bányavállalat szóvivője.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul