Bánya robbant be Csehországban

Három halottja van a balesetnek

Krónika
  • 2015.08.07. - 10:26

A halálos áldozatokon túl ketten megsérültek egy bányarobbanásban péntekre virradóra Észak-Morvaországban - közölte Marek Síbrt, az Ostravsko-Karvinské doly (OKD) bányavállalat szóvivője.

bánya lead
Reklám