Nem jár a 3-as metró a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között baleset miatt - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) szerda délután a honlapján.
A metró helyett az érintett szakaszon pótlóbuszok közlekednek - írták. Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek azt mondta, elgázolt egy embert a 3-as metró a Corvin-negyednél a Kőbánya-Kispest felé haladó oldalon. A sérültet a tűzoltók hordágyon emelték ki a szerelvény alól, ellátását a mentők megkezdték - tette hozzá.



