Autóstopot vezet be Balatonboglár

Szüreti fesztivál

Krónika
  • 2017.08.10. - 02:44

Jelentős szigorításokat vezet be Balatonboglár önkormányzata a szüreti fesztivál idejére, a település egy részéből kitiltják az autókat, a város központjának huszonhárom utcájába, illetve az azok által határolt huszonhat hektáros területre az ott élők is csak külön engedéllyel hajthatnak be, és igazolniuk kell, hogy nem az utcán parkolnak, be tudnak állni udvaraikba.

Az intézkedések bejelentésekor a szervezők terrorfenyegetettségre is hivatkoztak, s ezt a sajtó fel is kapta, ám tegnap Mészáros Miklós polgármester közölte: nincs szó ilyesmiről, a szakszolgálatoktól nem kaptak erre utaló jelzést. A szigorítás a közlekedés, illetve a hagyományos fesztiválra érkező százezer ember biztonságát szolgálja.

Reklám