Lábbal hajtható kismotorok és futóbiciklik gazdái lepték el tegnap délelőtt Budapesten a Hősök terét megkerülő autóutat, az egy és hat év közötti résztvevők felelősségteljes feladatot is vállaltak, mivel maguk vezették fel és zárták le a vidám konvoj felvonulását.

Az eseményre több ezer gyermeket kísértek el a szülők, a szervezők, a Levegő Munkacsoport a rendezvénnyel kívánja felhívni a figyelmet az egészségesebb környezet fontosságára. A Fővárosi Állat- és Növénykert ingyenes belépővel kedveskedett a motoros felvonulás résztvevőinek.



