Állandósulni látszik Zuglóban a pénteken bevezetett fizetős parkolási rendszer miatt kialakult káosz

Krónika
  • 2017.09.06. - 00:11

Más kerületekből érkezett autósok tömegei állítják le naponta kocsijaikat a még ingyenes övezetekben.

parkolas
(Fotó: Hegedüs Róbert)

A PM-es polgármester, Karácsony Gergely és a helyi MSZP által gründolt terv eredménye, hogy gyakran épp a zuglóiak kényszerülnek jegyet váltani, mivel a házaik előtti területet mások foglalják el. Türelmi idő nincs, a környéken már gőzerővel folyik a bírságolás.

Reklám