Áder János: Szakítani kell a „dobd el” kultúrával

A hulladékot felhasználható nyersanyag-erőforrásnak kellene tekinteni a köztársasági elnök szerint

Krónika
  • 2019.03.19. - 12:37

Szakítani kell a "dobd el" kultúrával a klímavédelem és a fenntartható fejlődés érdekében - mondta Áder János kedden Kaposváron, ahol az első, interaktív, rendhagyó tanórát tartotta a köztársasági elnök.

Az államfő a Kaposvári Szakképzési Centrum Eötvös Lóránd Műszaki Szakgimnázium diákjainak a Fenntarthatósági témahét keretében tartott rendhagyó tanórát.

aderkaposvar lead
Az államfő az előadás során többször kérdéseket intézett hallgatóságához, amelyekre a tanulók okostelefonjuk segítségével válaszolhattak.

Itt nézheti meg a köztársasági elnök kaposvári előadását:

Reklám