A rákoskeresztúri mentőállomás

Rákosmente önkormányzata egészségügyi eszközökkel segíti a mentőket

Krónika
  • 2016.02.06. - 00:25

Budapest legnagyobb alapterületű kerületének mentését látja el, emellett részt vesz a X. kerület, a XVI. kerület, a XVIII. kerület és az agglomeráció (Pécel, Ecser, Isaszeg, Kistarcsa, Nagytarcsa) ellátásában is.

rákoskeresztúri mentőállomás 20160206
(Fotó: Varga Imre)

Ezért is fontos számukra, hogy Rákosmente önkormányzata kiemelten kezeli az egészségügyi ellátás színvonalának fejlesztését. Ennek jó példája, hogy az idén is egymillió forint értékben biztosítottak egészségügyi eszközöket a mentőállomás részére. Riz Levente polgármester, országgyűlési képviselő (jobbra) tegnap adta át a sürgősségi betegellátásban használatos tárgyakat Kollár Attilának a Rákoskeresztúri Mentőállomás vezetőjének.

Reklám