A legjobb hústál különdíját nyerte Széll Tamás a Bocuse d'Oron

Amerika lett az aranyérmes, Magyország a negyedik helyet szerezte meg a döntőn

Krónika
  • 2017.01.25. - 19:30

Széll Tamás és csapata különdíjat nyert a Bocuse d'Or lyoni döntőjén. A magyar séf a legjobb csirketál díját és a legjobb plakát közönségdíját hozta haza, összesítésben pedig a negyedik helyen végzett a csapat.

magyicsapat
A sorrendet meghatározó pontszámokról a tálalást és a gasztronómiai kiválóságot pontozó kóstoló zsűri és a versenykonyhában végzett munka tisztaságát, fenntarthatóságát és higiéniáját értékelő konyhai zsűri döntött.

Reklám