Hét megyére péntekre is elsőfokú figyelmeztetést adott ki a hőség miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Hét megyében különösen meleg lesz pénteken
Hét megyére péntekre is elsőfokú figyelmeztetést adott ki a hőség miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.

