A hideg ellenére is ellenőriznek az osztrák hatóságok Hegyeshalomnál

6-7 kilométeresre is duzzadt a torlódás

Krónika
  • 2017.01.07. - 18:13

A szúrópróbaszerű osztrák ellenőrzés és a nagyobb forgalom miatt szombat délutánra 6-7 kilométeresre nőtt a sor a hegyeshalmi határátkelőnél - hangzott el az M1-en.

A tudósító szerint dél óta több száz autó torlódott fel, voltak, akik másfél órát várakoztak a hidegben, míg átjutottak Ausztriába.

A rendőrségtől kapott információk szerint érdemesebb kerülni Pozsony felé vagy a soproni határátkelőt választani, itt ugyanis nincs várakozás, illetve aki teheti, használja a hegyeshalmi kishatárátkelőt - hangzott el az M1-en.

Reklám