A szúrópróbaszerű osztrák ellenőrzés és a nagyobb forgalom miatt szombat délutánra 6-7 kilométeresre nőtt a sor a hegyeshalmi határátkelőnél - hangzott el az M1-en.
A tudósító szerint dél óta több száz autó torlódott fel, voltak, akik másfél órát várakoztak a hidegben, míg átjutottak Ausztriába.
A rendőrségtől kapott információk szerint érdemesebb kerülni Pozsony felé vagy a soproni határátkelőt választani, itt ugyanis nincs várakozás, illetve aki teheti, használja a hegyeshalmi kishatárátkelőt - hangzott el az M1-en.



