Krónika
Késnek a vonatok a Balaton északi partján
Meghibásodott szerelvény miatt

Képünk illusztárció
Fotó: MH archív/Papajcsik Péter
Azt írták: Révfülöp és Badacsonytomaj között szerdán koraeste meghibásodott egy Kék Hullám InterCity, emiatt nem közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon.
Több szerelvénynél - Tanúhegy sebesvonat, Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, illetve Kék Hullám InterCity-k - késésekre, illetve szakaszosan pótlóbuszos közlekedésre kell számítani - jelezték.
