Krónika

Késnek a vonatok a Balaton északi partján

Meghibásodott szerelvény miatt

Meghibásodott szerelvény miatt késésre és pótlóbuszos közlekedésre kell számítani a Balaton északi partján - közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján szerda este.

Késnek a vonatok a Balaton északi partján
Képünk illusztárció
Fotó: MH archív/Papajcsik Péter

Azt írták: Révfülöp és Badacsonytomaj között szerdán koraeste meghibásodott egy Kék Hullám InterCity, emiatt nem közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon.

Több szerelvénynél - Tanúhegy sebesvonat, Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, illetve Kék Hullám InterCity-k - késésekre, illetve szakaszosan pótlóbuszos közlekedésre kell számítani - jelezték.

Kapcsolódó írásaink