Krónika
Még mindig erős a forgalom Budapest környékén
A fővárosból kifelé vezető főbb útvonalakon lassú a közlekedés

Még mindig erős a forgalom Budapest környékén
Fotó: MH archív/Béli Balázs
Az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Bicske és Herceghalom térsége között korábban burkolatjeleket festettek fel. A munkavégzést már befejezték, de a több km-es torlódás lassan szűnik meg.
Az M0-s autóúton éjszakai munkavégzés miatt vezettek be forgalomkorlátozást a 3-as főúti csomópont és a nagytarcsai kihajtó közötti szakaszon. Az M3-astól az M4-es felé vezető oldalon az 58-as és az 57-es km között a külső sávokat lezárták, a forgalmat a belső sávba terelik. A sávzárásra táblák hívják fel a közlekedők figyelmét.
