Kisvárdán elsodort egy embert egy vonat

Krónika
  • 2024.07.06. - 07:16
vonat vasút sorompó fénysorompó
Képünk illusztrációMH archív/Papajcsik Péter

Elsodort egy embert a Záhonyból Debrecenbe közlekedő vonat a kisvárdai vasútállomástól nagyjából fél kilométerre – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

A közlemény szerint a város hivatásos tűzoltói gyalog közelítették meg a helyszínt, és a Fényeslitkéről érkező mentesítő szerelvényre segítenek átszállni a vonat utasainak. Az esethez mentő is érkezett.
    
Hozzátették, hogy a vasúttársaság tájékoztatása szerint a helyszínelés végéig egy vágányon szünetel a forgalom Kisvárda és Fényeslitke között, emiatt hosszabb menetidőre lehet számítani a Nyíregyháza-Záhony szakaszon.

Reklám