Feleséggyilkosság Szegeden

Megölte nejét egy szegedi férfi

Krónika
  • 2022.11.16. - 20:53

Megölte feleségét egy szegedi férfi, majd a gyilkosságot szerda este bejelentette a Szegedi Rendőrkapitányságon – közölte a rendőrség oldalán a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság.

A közlemény szerint a férfi a lakásukban ölte meg a nőt.
A nyomozók vizsgálják az ügy körülményeit, a férfit előállították a megyei rendőr-főkapitányságra.
 

Reklám