Több mint százötven határsértőt tartóztattak fel Csongrád megyében

Krónika
  • 2022.02.03. - 07:22
Cikk borítókép
Százharminckét határsértőt tartóztattak fel éjszaka Csongrád-Csanád megyébenpolice.hu

A Szeged Határrendészeti Kirendeltség járőrei a katonákkal és az osztrák rendőrökkel együttműködve szerdán 22 óra és csütörtök 6 óra között nagyobb csoportokban 157 határsértőt tartóztattak fel Ásotthalom és Mórahalom külterületén - közölte a honlapján a rendőrség.

A csoportok tagjai szír, török és afgán állampolgárnak, valamint palesztinnak vallották magukat. A határsértőkkel szemben a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el.

Reklám