Csak idén már közel 6500 határsértőt fogtak el a magyar hatóságok. Egyre aktívabbak az embercsempészek és gyakoribb az erőszak - közölte közösségi oldalán Kocsis Máté. A Fidesz frakcióvezetője hozzátette, hogy a migrációs nyomás kezdete óta mindent megtesznek az ország és a magyar emberek biztonsága érdekében.
A Fidesz frakcióvezetője azt írta közösségi oldalán, hogy csak idén már közel 6500 határsértőt fogtak el a magyar hatóságok. Hozzátette: Egyre aktívabbak az embercsempészek és gyakoribb az erőszak.
A migrációs nyomás kezdete óta mindent megteszünk az ország és a magyar emberek biztonsága érdekében, a magyar határőrök a törvény teljes szigorával védik az országhatárt.
Ez így is marad, amíg nemzeti kormánya lesz Magyarországnak - szögezte le Kocsis Máté.






