Amikor egy évvel ezelőtt elköszöntünk 2020-tól, sokan abban a reményben tettük ezt, hogy egyúttal a járványnak is búcsút inthetünk. Aztán rájöttünk, hogy a naptárt csak mi ismerjük – a koronavírus sajnos nem.
Az elmúlt év a tanulás időszaka volt. Meg kellett tanulnunk együtt élni azzal, hogy karanténba kerülhetünk, maszkot kell hordanunk, le kell mondanunk bizonyos szórakozásokról, hogy másokért is felelősséggel tartozunk
És meg kellett tanulnunk együtt élni egymással is. Azzal a ténnyel, hogy mi, emberek bizony nem vagyunk egyformák, időnként mást gondolunk a világról, és ennek hangot is adunk. Mert a különbségek mindig látványosabbak
A kérdés csak az: valóban szétszakított-e minket a járvány? Nem lettünk-e bölcsebbek 2021-ben 2020-hoz képest? Nem tanultunk-e meg, ha nem is tökéletesen, de együtt élni? A vírussal, egymással




