Százharminckét határsértőt tartóztattak fel éjszaka Csongrád-Csanád megyében

Krónika
  • 2021.11.11. - 07:25
Cikk borítókép
Százharminckét határsértőt tartóztattak fel éjszaka Csongrád-Csanád megyébenpolice.hu

A magyar rendőrök cseh kollégáikkal együttműködve több csoportban 132 határsértőt tartóztattak fel csütörtökre virradó éjszaka Röszke, Ruzsa, Deszk, Öttömös és Szeged-Gyálarét külterületén - közölte a rendőrség a honlapján.

A csoportok tagjai ellenőrzésük során szír, pakisztáni, afgán, jemeni és egyiptomi állampolgárnak vallották magukat.

A határsértőkkel szemben a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el.
 

Reklám