Többet járőröznek a rendőrök az Örs vezér téren

Krónika
  • 2021.08.12. - 13:43
Cikk borítókép
Az elmúlt hónapokban már a metrón sem lehetnek biztonságban az utasokMH/Katona László

A lakossági panaszokra reagálva Budapest rendőrfőkapitánya elrendelte, hogy a rendőrök éjjel-nappal megemelt létszámban járőrözzenek az Örs vezér terén.

Az utóbbi napokban több sajtóhír is megjelent arról, hogy egy banda inzultálja az Örs vezér terén áthaladókat.

A rendőrök azonnal intézkednek, ha jogsértést tapasztalnak, és bárki, bármikor odamehet hozzájuk, hogy segítséget kérjen - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.

Jelezték, hogy a bűnügyi elemzések mellett a lakossági visszajelzések nagymértékben segítenek abban, hogy feltárják a problémás területeket, és fenntartsák a mindenki számára elfogadható, stabil közbiztonságot.

Reklám