Wasabi lett a nyertes

Krónika
  • 2021.06.16. - 03:27
Cikk borítókép
Wasabi lett a nyertesAFP/Getty/Dimitrios Kambouris

A kutyaszépségversenyeknek nagy hagyományuk van szerte a világon.

Közülük is a leghíresebb a Westminster Kennel Club Dog Show, amelyet idén már száznegyvenötödik alkalommal rendeztek meg New Yorkban. A nagy presztízsű díjért kétezer-ötszáz kutya állt rajthoz, a járványveszély miatt nem lehettek nézők a megméretésen. A fődíjat ezúttal egy Wasabi névre hallgató pekingi palotakutya nyerte el.

Reklám