A budapesti vízirendőrök három percen belül kiemelték a vízből azt a 29 éves férfit, aki a Petőfi hídnál esett a Dunába - tudatta a rendőrség a police.hu portálon.
A rendőrségre kedden 14.40-kor érkezett bejelentés, hogy Budapest IX. kerületében, a Petőfi hídról egy ember a Dunába esett. A BRFK Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei, Lucskai Attila főtörzszászlós és Bozsik Zoltán Benjamin őrmester három percen belül a helyszínre ért és a rendőrségi hajóba emelték a vízben sodródó férfit, majd átadták a mentőszolgálat munkatársainak.






