Letartóztatásba került a Mester utcai késelő

Végleges végzés

Krónika
  • 2021.01.21. - 03:55

Egy hónapra letartóztatásba került az a férfi, akit a Mester utcai villamosmegállóban történt késeléssel gyanúsítanak.

A megalapozott gyanú szerint január 16-án dél körül, a IX. kerület, Ferenc körúton, egy villamosmegállóban egy társaság szóváltásba keveredett egy férfivel. A banda egyik tagja, egy 23 éves férfi elővett egy kést és mellkason szúrta a sértettet, aki életveszélyes sérülést szenvedett, életét csak az értesített mentők gyorsasága és a szakszerű, kórházi orvosi ellátás mentette csak meg. A Budapesti Rendőr-főkapitányság a támadó társait gyorsan azonosította és egy nappal később elfogta, amely alapján a támadó kiléte is ismertté vált. Ennek hatására a kést használó 23 éves Sz. Rafael önként feladta magát. A letartóztatási végzés végleges.

Reklám