Péntek éjféltől Budapesten is kinyitnak a vendéglátóhelyek belső terei

Krónika
  • 2020.05.26. - 13:22
Cikk borítókép
Budapesten eddig csak a vendéglátóhelyek teraszain lehetett fogyasztaniFacebook

Péntek éjféltől megnyílhatnak a budapesti éttermek belső részei is.

Péntek éjféltől megnyílhatnak a budapesti éttermek belső részei is, és ott is lehet felszolgálni és fogyasztani, értesült lapunk.

A vidéki éttermekben, bárakban már korábban is engedélyezték, hogy a vendéglátóhelyek belső, zárt részén is fogadják a vendégeket, a fővárosban azonban jelenleg is csak a teraszokon van lehetőség étel és ital fogyasztására.

Reklám