Szír férfi rabolt ki egy nőt az Andrássy úton

Autójában támadt rá

Krónika
  • 2019.12.24. - 03:26

Eljárás indult egy huszonöt éves szír férfi ellen, aki szombat délután kirabolt egy nőt az Andrássy úton. A nő az autójában várakozott, telefonált, amikor a férfi kinyitotta az ajtót, majd megrúgta a sofőrt és beszállt mellé.

Először angolul, majd arabul kiabálni kezdett a nővel, aki megpróbált elszaladni és segítséget kérni, de a támadó utána futott, visszarántotta, és többször arcon ütötte. A sértett segítségére siető járókelőt szintén megütötte. A támadó ezután kivette a nő kezéből a telefonját. A dulakodást egy másik járókelő is észrevette, próbálta feltartóztatni az elkövetőt, de nem sikerült neki. Végül a járőrök fél órával később elfogták a szír férfit, akinél a telefont is megtalálták. Az ügyészség indítványozta a férfi letartóztatását.

Reklám