Bozótvágó késsel fenyegette az embereket, egy tanárt pedig meg is szúrt egy 38 éves férfi szerdán kora délután Budapest XVIII. kerületében egy villamoson.
A riasztott rendőrök perceken belül elfogták a támadót. A rendőrséget az az orvos értesítette erről, aki ellátta a férfi sebeit. A sérült tanár – aki könnyű sérüléseket szenvedett – egy iskoláscsoportot kísért aznap délután. A rendőrség súlyos testi sértés, és felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt gyanúsítottként hallgatta ki a késes támadót, majd mivel a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási csoportja lopás miatt körözte őt, a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték jogerős büntetésének letöltésére.



