Tizenketten megsérültek az indiai Haidarábád város vasútállomásán, miután tegnap reggel, az elsődleges hírek szerint, emberi mulasztás miatt egymásnak ütközött két vonat, mert az egyik szerelvény olyan vágányra érkezett be, ahol egy másik várakozott.
Az ütközés után az egyik vonatvezető a fülkéjében ragadt, őt csak több órával később sikerült kiszabadítani. A sérülteket kórházba szállították, három ember kivételével mindenkit hazaengedtek. A hatóságok vizsgálják az esetet.




