Daganatos betegségben halt meg a Szita Bence ellen elkövetett gyilkosság utolsó tettese is

Mindhárman a börtönben végezték

Krónika
  • 2019.10.01. - 03:05

K. József, a Szita Bence-gyilkosság miatt elítélt harmadik elkövető is súlyos betegségben halt meg a börtönkórházban – írta a Blikk.

A mostohaanya, az elítélt P. Erika 2017-ben hunyt el mellrákban, előzőleg lemondott a kemoterápiás kezelésről. Idén nyáron szintén daganatos betegség végzett a börtönben B. Józseffel, a gyilkosság ügyében elítélt másik tettessel. A tizenegy éves felsőmocso­ládi kisfiút 2012. október 29-én nevelőapja barát­nője, P. Erika és a két férfi a Kaposvár melletti erdőbe csalta, ott B. József a kocsiból kiszállva leütötte, ásóval és késsel negyvenszer megszúrta, megvágta. Eközben K. József megásta a gyerek sírját, P. Erika pedig mindehhez elemlámpával világítva segédkezett. A három kegyetlen elkövető később kiásta a holttestet, amit Toponár környékén újra elrejtettek. A gyilkosok tényleges életfogytiglant kaptak.

Reklám