Rabszolgatartó családot tartóztattak le

Több embert csicskáztattak

Krónika
  • 2019.07.19. - 01:41

Több embert is rabszolgaként tartott és használt ki a Zala megyei Pakodon egy család, amelynek tagjait, egy 41 éves nőt, fiát és egyik lányát letartóztatták, egy másik lányát bűnügyi felügyeletbe helyezték.

Egy 24 éves nő kétoldali tüdőgyulladással, életveszélyes állapotban került kórházba, ezután indult nyomozás. Kiderült, mostoha körülmények között lakott a családnál, kölcsönök felvételére kényszerítették, pénzét elvették, rendszeresen bántalmazták és éheztették. Korábban két férfit is hasonló körülmények között tartottak. A Zala Megyei Főügyészség társtettesként elkövetett emberkereskedelem bűntettével gyanúsítja a családtagokat.

Reklám