Nagy a torlódás Hegyeshalomnál

Krónika
  • 2019.04.22. - 15:35

Hegyeshalomnál a határátkelőhely előtt a kilépésre várakozó kocsisor hossza elérte az öt kilométert - írta honlapján az Útinform hétfő délután.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság korábban a rendőrség honlapján azt írta: a megnövekedett forgalom miatt torlódnak a járművek a hegyeshalmi határátlépési pont közelében. 
Közleményükben arra kérték a gépjárművezetőket, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának Határinfó oldalán tájékozódjanak a határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.

Az Útinform azt is közölte: Záhonynál a személyautóknak és a buszoknak egyaránt kétórás várakozási idővel kell számolniuk a kilépő oldalon.
 

Reklám