Kigyulladt egy magyarokat szállító autóbusz Horvátországban

Krónika
  • 2019.04.19. - 22:48

Kigyulladt egy magyarokat szállító autóbusz Horvátországban Delnice közelében, de senki sem sérült meg - számolt be pénteken online felületén a 24sata nevű horvát napilap.

 Az autóbusz péntek délután 2 óra körül gyulladt ki a Cardak-alagútból kijövet az A6-os autópálya Rijeka felé vezető oldalán. 

A tüzet eloltották, okát vizsgálják - közölte a Tengermelléki-fennsíki megyei rendőrség. 

A baleset miatt a forgalom egy sávban halad. 

Az autóbusz utasai egy másik buszon folytatták útjukat.

Reklám