Megöltek egy embert a meggyilkolt rapper temetésén

Krónika
  • 2019.04.12. - 10:37
Cikk borítókép
Nipsey Hussle temetési ceremóniáján 21 ezer ember vett résztGETTY IMAGES NORTH AMERICA/AFP

Lövöldözni kezdett egy ismeretlen ember Nipsey Hussle, az április elsején agyonlőtt rapper Los angeles-i temetésén csütörtökön.

A rendőrség beszámolója szerint a tettes négy fekete, 30 és 50 közötti résztvevőt talált el, három férfit és egy nőt. Az egyikük belehalt a lövésekbe.

A támadó a ceremónia végén kezdett el lövöldözni, mikor a Hussle koporsóját szállító autó elhaladt a Los Angeles-i 103rd és Main utcák sarkánál. A gyanúsítottat egy szürke Hyundai-ban látták elmenekülni.

A népszerű rapper temetési menete 25 mérföld hosszan tartott, és 21 ezer ember vett részt rajta.

Nipsey Hussle-t április elsején három lövés érte a tulajdonában lévő Los Angeles-i ruhaboltnál, később a kórházban halt bele a sérüléseibe.

Kapcsolódó cikkek
Reklám