Várhatóan ma és holnap éri el a legmagasabb hőmérsékleti értékeket a napok óta hazánkat sújtó hőhullám, a kánikula miatt a mentők ötödével több beteget láttak el a hét végén. Tegnaptól a legmagasabb fokozatú meteorológiai riasztás van érvényben, extrém magas lehet az ultraviola sugárzás, és megnövekedett az ózonterhelés is.




