Füstölt egy metró a Népligetnél

Pótlóbuszok viszik az utasokat

Krónika
  • 2015.07.06. - 18:01

Füstölt egy metrószerelvény a Népligetnél hétfő délután, emiatt pótlóbuszok viszik az utasokat a 3-as metró Nagyvárad tér és Kőbánya-Kispest közötti szakaszán - tájékoztatta a Budapesti Közlekedési Központ fődiszpécsere az MTI-t.

 Erős János elmondta: a Népligetnél füstöt észlelt a Kőbánya-Kispestre tartó metró vezetője. A füst a jármű áramtalanítása után megszűnt. Senki sem sérült meg, jelenleg tűzoltók vizsgálják át a metrót.

Reklám