Mintegy tízezer ember menekült el Burundiból a hét végén, mielőtt a hatóságok lezárták volna a kelet-afrikai ország határait - közölte kedden az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága (UNHCR).

Burundiból, a világ legszegényebb országából tízezren jöttek el
Mintegy tízezer ember menekült el Burundiból a hét végén, mielőtt a hatóságok lezárták volna a kelet-afrikai ország határait - közölte kedden az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága (UNHCR).

