Fél év, félezer áldozat az amerikai rendőrök mérlege

Emelkedhet a halottak száma

Krónika
  • 2015.07.01. - 16:10

Ugyan csak most léptünk át a júliusba, az amerikai rendőri brutalitás áldozatainak száma már az első félévben maghaladta az ötszázat az idei évben. Ha folytatódik a jelenlegi tendencia, vagyis ebben az ütemben növekszik a hatósági túlkapások követelte emberéletek száma, akkor az év végére az ezret is meghaladhatja - adta hírül a The Guardian.

rendőri brutalitás lead
Reklám