Cél az életképes populáció

Ismét bölény kóborol a Déli-Kárpátokban

Krónika
  • 2015.06.24. - 16:59

A bölények száma egy esztendő leforgása alatt a duplájára nőtt a Déli-Kárpátokban, így már huszonnyolcan barangol az ősi hazájának számító hegyvidék erdeiben.

lead bölény
Reklám