Legalább harminchárman haltak meg Indiában, az indiai gazdasági központnak számító Mumbai egyik nyomornegyedében az utóbbi napokban azután, hogy illegálisan főzött szeszesitalt ittak - mondta pénteken egy helyi rendőrségi szóvivő.

Több mint harmincan haltak meg
Legalább harminchárman haltak meg Indiában, az indiai gazdasági központnak számító Mumbai egyik nyomornegyedében az utóbbi napokban azután, hogy illegálisan főzött szeszesitalt ittak - mondta pénteken egy helyi rendőrségi szóvivő.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
