Mészárlás egy amerikai templomban

Afroamerikai hívőket lőtt le egy fehér férfi a dél-karolinai Charlestonban

Krónika
  • 2015.06.18. - 18:01

Kilenc embert agyonlőtt egy fehér bőrű fegyveres férfi szerda este a dél-karolinai Charleston egyik, feketék által látogatott, nagy múltú metodista templomában; a rendőrség szerint egyértelmű, hogy a támadó, akit néhány órával később elfogtak, gyűlöletből követte el a vérengzést.

lead dylan
Reklám