Tizenhatra nőtt a MERS koronavírus okozta halálesetek száma Dél-Koreában, a fertőzötteké pedig százötvenre - közölte hétfőn az ország egészségügyi minisztériuma.

Nőtt a halálesetek és a fertőzöttek száma
Tizenhatra nőtt a MERS koronavírus okozta halálesetek száma Dél-Koreában, a fertőzötteké pedig százötvenre - közölte hétfőn az ország egészségügyi minisztériuma.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják