Újabb MERS-halott

Nőtt a halálesetek és a fertőzöttek száma

Krónika
  • 2015.06.15. - 08:41

Tizenhatra nőtt a MERS koronavírus okozta halálesetek száma Dél-Koreában, a fertőzötteké pedig százötvenre - közölte hétfőn az ország egészségügyi minisztériuma.

mers576
Reklám