Tizenegy halottja van már Dél-Koreában a MERS koronavírus miatt terjedő járványnak - közölték pénteken a hatóságok, amelyek egyszersmind úgy vélik, hogy a járvány már tetőződhetett.

A járvány már tetőződhetett
Tizenegy halottja van már Dél-Koreában a MERS koronavírus miatt terjedő járványnak - közölték pénteken a hatóságok, amelyek egyszersmind úgy vélik, hogy a járvány már tetőződhetett.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
