Évek óta folyamatosan fogynak a méhek Észak-Amerikában. A jelenség nem új, legfeljebb az üteme lesz egyre riasztóbb – mondta el lapunknak Sárospataki Miklós szakértő. Szerinte a probléma rendkívül összetett, de az egészen bizonyos, hogy a nagyüzemi gazdálkodás környezeti sokkot okoz a méheknél.




