A Gyermekszegénység elleni program keretében Kőbánya idén 4,7 millió forint támogatásra pályázott a nyári szociális gyermekétkeztetés biztosítására. Az előző évhez hasonlóan idén is 250 gyermek étkeztetését vállalta az önkormányzat 43 napon keresztül – az elmúlt évek tapasztalatai alapján ennyien igénylik ezt a lehetőséget. A minisztérium június 8-án hirdeti ki a pályázat eredményét




