Pénzt kértek az ellátásért

Nőgyógyászokat ítélt el a Kúria

Krónika
  • 2015.05.05. - 10:56

Vesztegetés vádjában talált bűnösnek több nőgyógyászt is a Kúria. Ugyanakkor a tizenhárom vádlott közül többeket felmentett.

orvos
Reklám