Csehországban folytatták több helyen botrányt kavaró "győzelmi útjukat" szombaton az Éjszakai Farkasok nevű orosz motorosklub tagjai, akikhez jelentések szerint magyarok és szlovákok is csatlakoztak.
A motorosok az Interfax orosz hírügynökségnek azt mondták, mintegy 30-an Brno körzetében tartózkodnak, és Pozsonyba tartanak. Állításuk szerint vannak köztük magyar és szlovák motorosok is.
Az osztrák rendőrség ezzel párhuzamosan arról számolt be, hogy tudomása szerint a motorosok szombat este Pozsonyból Bécsbe mennek. Az osztrák hatóságok mintegy 20 motoros érkezésére számítanak, a bécsi szovjet háborús emlékműnél rendőri készültség lesz.



