Járókelőre omlott a vakolat az Oktogonon

A huszonötéves sérültet a helyszínen élesztették újra

Krónika
  • 2015.05.01. - 15:30

Újra kellett éleszteni azt a huszonöt éves nőt, akire pénteken omlott rá a lehulló vakolat az Oktogonnál. A mentők a helyszínre érkezve ellátták az áldozatot, majd kórházba szállították. A baleset helyszínét lezárták a gyalogosok elől, és a forgalmat is elterelték.

lead vakolat
Reklám