Huszonkétezer forintért ölték meg szerdán egy kaposvári trafik alkalmazottját. A 20 éves sántosi férfi a bevétel átadása után egy késsel azért sebezte halálra a 20 éves nőt, hogy ne tudja értesíteni a rendőrséget - mondta derült ki a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi főkapitány-helyettese pénteken, sajtótájékoztatón.





