Új lakókkal bővült a debreceni állatkert. A nagyközönség ma láthatta először a három oroszlánt, Sachin, Lótusz és Szimba.

Először láthatták az érdeklődök a nagymacskákat
Új lakókkal bővült a debreceni állatkert. A nagyközönség ma láthatta először a három oroszlánt, Sachin, Lótusz és Szimba.

