Vasbeton darabok estek a metróra

A lehulló elemek eltalálták az egyik, fordítóvágányokról kihaladó szerelvényt

Krónika
  • 2015.03.30. - 11:27

Nem jár a hármas metró Kőbánya-Kispest és a Határ út között, mert Kőbánya-Kispesten, a felújítás alatt lévő Sibrik Miklós úti felüljáróról vasbetondarabok estek a pályára, írta a Metróért Egyesület hétfőn délelőtt.

A lehulló elemek eltalálták az egyik, fordítóvágányokról kihaladó szerelvényt is, egy másik szerelvény vészfékkel meg tudott állni a lehulló építési törmelék előtt.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pályahibáról írt a Facebookon, tizenöt pótlóbuszt állítottak forgalomba.

Reklám