Lomtalanítás

A közterület-fenntartók szerint csak rövid ideig okoz gondot a kitett holmi

Krónika
  • 2015.03.18. - 16:20

Lomtalanítás várható Budapesten, a Fővárosi Közterület-fenntartó Nonprofit Zrt. (FKF) munkatársai a XIII. kerületben tegnap már több helyről elszállították a házak elé kitett szemetet.

LOM
(Fotó: MTI/Balaton József)

Az FKF tájékoztatása szerint a lakosság minden évben igénybe veheti éves, meghatározott időpontban történő és külön díjazás nélküli szolgáltatásukat, amellyel lehetőség nyílik megválni a háztartási hulladéktól. A cég a lomtalanítási területeket körzetekre osztotta, így a jelzett időben elszállítják a kikészített lomot. Az érdeklődők az FKF honlapján tájékozódhatnak a kihelyezés és az elszállítás időpontjairól.

Reklám